درباره پاکوب

 

 پاکوب  فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی ، اینک با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که پاکوب  از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالای ورزشی  و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است. گستره‌ای به وسعت ( ورزش های زمستانی ) تجهیزات اسنوبرد ، تجهیزات اسکی ، پوشاک ، تجهیزات ایمنی و تجهیزات جانبی آنها( اسکیت ها ) اسکیت برد ، اسکیت این لاین ، پوشاک ، تجهیزات ایمنی و تجهیزات جانبی آنها( ورزش های راکتی) تجهیزات تنیس ، تجهیزات اسکواش ، تجهیزات بدمینتون ، پوشاک ، کیف و کوله و تجهیزات جانبی آنها (کمپ و کوهنوردی ) ابزار کوهنوردی ، کیف و کوله ، چادر ، کیسه خواب ، روشنایی ، گرمایش ، سرمایش و پخت و پز ، تجهیزات آب و نوشیدنی ، پوشاک و تجهیزات جانبی (تفریحات آبی ) تجهیزات شنا ، تجهیزات غواصی ، اسکی روی آب ، پوشاک ، تجهیزات ایمنی و تجهیزات جانبی  و  (تیراندازی) تجهیزات تفنگ بادی ، تیر و کمان ، پینت بال ، دوربین شکاری ، پوشاک ، تجهیزات ایمنی و تجهیزات جانبی؛ از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس جهانی همچون برتون ، دی سی ، سالامون ، دوتر ، اسپیدو ، نایک ، آدیداس ، پوما ، کوئیکسیلور و ... فراهم کرده است.
هدف از راه اندازی این سایت اطلاع رسانی دقیق درباره مشخصات محصولات ورزش های خود ، راهنمای خرید آنها ، ارائه اخبار به روز و آموزش های تخصصی برای علاقه مندان این رشته های ورزشی می باشد . مطالب موجود در این سایت با بهره گیری و انتخاب مطالب مفید از بیش از 50 سایت مرتبط و معتبر در این رشته ها، جمع آوری گردیده است و تلاش کرده ایم تا اطلاعات جامع، کامل و دقیقی را با بیانی روان  از برندها ی معتبر دنیا ، محصولات آنها و فروشندگان آنها در ایران  به ورزشکاران  و فعالان این رشته ها ارائه دهیم.

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.